Академия 14 Май 2022

Лудогорец U14 II победи с 4:0 Кубрат

Лудогорец U14 II победи с 4:0 Кубрат. Разградчани гостуваха за мача от XVIII кръг на първенството в зона Русе. "Орлите" отбелязаха по два гола в...

"Орлите" отбелязаха по два гола в двете полувремена. Георги Богомилов откри в 12-та минута. Станимир Николов бе точен за 2:0 в 21-та. След почивката двамата добавиха още по едно попадение. Станимир Николов се разписа в 53-та минута, а Георги Богомилов - в 56-та.

Момчетата се стараха. Пропуснахме много ситуации и можеше да стигнем и до далеч по-изразителен резултат. Като цяло всички се представиха добре, коментира след последния съдийски сигнал водилият отбора в тази среща Пламен Петров.