Академия 14 Май 2022

Лудогорец U16 II разби с 6:0 Кубрат

Лудогорец U16 II разби с 6:0 Кубрат в мач от XVIII кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Русе. "Орлите" гостуваха на съперника....

Резултатът в 7-та минута откри Виктор Димитров. Минута по-късно Николай Станчев направи 2:0. При този резултат завърши първото полувреме.

Класиката стана факт в 42-та минута. Гола отбеляза Мартин Иванов. Ерай Мехмед се разписа два пъти в 60-та и 63-та минута. Крайното 6:0 оформи Димо Христов в 70-та минута.

Момчетата играха добре, имаха пълно превъзходство и можеха да отбележат повече голове. Дадох шанс на седем играчи да влязат от резервната скамейка и те също се представиха на ниво, коментира старши треньорът Пламен Петров.