Академия 3 Октомври 2021

Лудогорец U16 разби с 5:0 Спартак (Варна)

Лудогорец U16 разби с 5:0 връстниците си от Спартак (Варна). Мачът от IV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U16 разби с 5:0 връстниците си от Спартак (Варна). Мачът от IV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се Мирон Асенов, който реализира хеттрик.

Мирон Асенов отбеляза трите си попадения за 38 минути. Той откри в 16-та минута. Вторият си гол реализира в 36-та минута, а само две минути по-късно оформи и своя хеттрик. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто Ерен Юсеин направи 4:0 в 52-та минута. В 56-та Никола Ботев се разписа за крайното 5:0.

Имахме пълен контрол над мача. Създадохме положения и за поне още толкова попадения, но ги пропуснахме. Като цяло оценката ми за представянето на момчетата е положителна, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.

U16: Лудогорец - Спартак Варна