Академия 20 Юни 2020

Лудогорец U17 и U15 с победи над Шумен в първите контроли

Формациите на Лудогорец във възрастовите групи U17 и U15 записаха убедителни победи над Шумен в първите си контроли от подготвителния период за новия...

Формациите на Лудогорец във възрастовите групи U17 и U15 записаха убедителни победи над Шумен в първите си контроли от подготвителния период за новия сезон. Двубоите се играха на терени в комплекса "Гнездо на орли".

Водените от Христо Господинов таланти от U17 победиха съперника с 2:0. През първото полувреме резултата откри Димитър Иванов в 21-та минута. В 66та минута на втората чест бе точен Радослав Захариев.

Лудогорец U15 на Емилиян Петров записа класически успех с 3:0. Мирон Асенов откри в 12-та минута. За 2:0 бе точен Джанер Назим, привлечен от Черноморец (Бургас). Последното трето попадение за "орлите" реализира Симеон Шишков от пряк свободен удар в 61-та минута.

Видях много старание на терена и стриктно изпълнение нао тактическите задачи. Доволен съм от показаното, коментира след края на срещата Христо Господинов.

Имахме пълен контрол върху игровите действия на терена и не допуснахме нито едно положение пред нашата врата, заяви след последния съдийски сигнал Емилиян Петров.