Репортаж 20 Юни 2020

Лудогорец II би с 8:0 в първата си контрола

Лудогорец стартира контролите с разгромна победа над Спартак (Варна) с 8:0. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". През...

През първото полувреме паднаха два гола. Резултатът откри Серкан Юсеин, а Владислав Найденов бе точен за 2:0.

През втората част Бранимир Костадинов реализира две попадения. По едно отбелязаха Георги Чукалов, Велислав Минков, Абу Бакир и Петър Караангелов. Абу Бакир е от Кот д Ивоар, на 21 години е и кара проби в тима. Той ще има време да до края на следващата седмица да докаже, че притежава нужните качества да остане в състава.

След сто дни принудителна пауза заради противоепидемичните мерки показахме добри комбинации и реализирахме хубави голове. Като за първа контрола съм доволен от момчетата, коментира след последния съдийски сигнал Тодор Живондов.

Срещу Спартак (Варна) Лудогорец II  игра в състав: Владимир Русанов, Илкер Будинов, Димитър Илиев, Тихомир Димитров, Петър Генчев, Серкан Юсеин, Иван Йорданов, Цветослав Петров, Димитър Митков, Хюсеин Хюсеинов, Владислав Найденов (Дамян Христов, Мартин Русков, Александър Ганчев, Георги Вълчев, Станислав Вълчев, Петър Караангелов, Велислав Минков, Абу Бакир, Георги Чукалов, Бранимир  Костадинов).