Академия 12 Октомври 2024

Лудогорец U16 II направи равен 2:2 като гост на Две могили

Ирачите на Лудогорец U16 II записаха равенство 2:2 в шампионатен мач, игран срещу Две могили. За него младите "орли" пътуваха до съседната русенска...

Ирачите на Лудогорец U16 II записаха равенство 2:2 в шампионатен мач, игран срещу Две могили. За него младите "орли" пътуваха до съседната русенска област.

Всички попадения в мача бяха отбелязани през второто полувреме. В резултата поведоха домакините, но разградчани изравниха чрез Али Вели. За гола спомогна центриране на Росен Стоянов. Последва нов гол за Две могили, с който отново обърнаха мача в совя полза, но за кратко. Четири минути преди последния съдийски сигнал Арда Мустафа бе точен за крайното равенство 2:2.

Днес играхме под новито си. Продължаваме да работим, за да изчиствааме допусканите грешки и да се представим по-добре в следващия мач, коментира старши треньорът на Лудогорец U16 II  Георги Керкелов.

А в следващия шампионатен кръг неговият тим ще домакинства в Разград съперниците от Локомотив (Русе).