Академия 12 Октомври 2024

Вторият тим на Лудогорец U14 отнесе с 6:1 отбора на Две могили

Вторият тим на Лудогорец U14 отнесе с 6:1 отбора на Две могили. За шампионатната среща юношите на шампиона гостуваха на своя съперник. Гостите...

Гостите демонстрираха футболни качества на ниво и в резултат изцяло контролираха събитията на терена, като в игра влязоха всички играчи от групата. Откриващото попадение бе дело на Петър Емилов. Своите имена сред голмайсторите през първото полувреме записаха още Емре Хасанов и Александър Петров. В началото на втората част домакините намалиха изоставането си в резлтата за 3:1. Но дъждът от голове в тяхната врата продължи. Емирджан Гюнай увеличи преднината за разградчани до 4:1, Страхил Аврамов отбеляза за 5:1, а крайният резултат оформи Ганчо Ганчев.

Доволен съм от доминацията на нашия отбор и постигнатия победен резултат, се обърна старши треньорът на Лудогорец U14 II Георги Керкелов.

В следващия шампионатен кръг неговите футболисти ще приемат на свой терен съперниците от русенския Локомотив. Срещата е насрочена за следващата събота.