Академия 12 Октомври 2024

Лудогорец U15 би с 1:0 Спартак във Варна

Момчетата на Лудогорец U15 биха с 1:0 Спартак във Варна. Мачът от X шампионатен кръг донесе на юношите на "орлите" осма победа в първенството....

Единственото попадение през първта част на срещата отбеляза Александър Александров с глава след центриране от фал на Благовест Мичев. През второто полувреме през гостите се разкриха още възможности за гол от статични положения, които обаче не доведоха до нови попадения. През вторите 45 минути преобладаваше битката на терена за сметка на футболните достойнства.

Поздравявам момчетата за себераздаването  сърцата им игра днес. Предстоят ни анализи на представянето като част от подготовката ни за следващия мач, коментира страши треньорът на Лудогорец U15 Светлин Иванов.

През предстоящата седмица неговите "орли" ще си поемат гълтка въздух от Елитното първенство.