Академия 3 Август 2024

Юношите на Лудогорец U14 вкараха 7 гола на Черноморец (Бургас) в първа контрола

Децата на Лудогорец до 14 години записаха впечатляваща победа в първата си лятна контрола. Юношите, водени от старши треньора Трифон Панев, спечелиха...

Децата на Лудогорец до 14 години записаха впечатляваща победа в първата си лятна контрола. Юношите, водени от старши треньора Трифон Панев, спечелиха със 7:1 приятелския мач срещу Черноморец (Бургас). За срещата младите "орли" пътуваха до крайморския град.

Разградчани си осигуриха убедителна преднина с 3:0 още през първата част на срещата. Точни за Лудогорец U14 бяха Иван Тасев, Раян Димитров и Александър Димитров. С още попадения през второто полувреме се отличиха Раян, Габриел Василев и на два пъти Йоан Пламенов. Единственият гол на домакините от Бургас бе реализиран при резултат 7:0.

Доволен съм от показаното от играчите в първата контрола, изцяло доминирахме на терена и през двете полувремена, коментира гордият наставник на Лудогорец U14 Трифон Панев.

Следващата събота, 10 август, юношите на българския шампион ще посрещнат на свой терен Звездичка (Бургас) във втората си лятна приятелска среща.