Академия 6 Октомври 2021

Лудогорец U19 спечели с 4:0 срещу Олимпик във Варна

Лудогорец U19 спечели с 4:0 гостуването на връстниците си от Олимпик в морската столица. Мачът от V кръг на първенството за юноши старша възраст в...

Лудогорец U19 спечели с 4:0 гостуването на връстниците си от Олимпик в морската столица. Мачът от V кръг на първенството за юноши старша възраст в зона Варна се игра в комплекса "Спортпалас".

Момчетата на Илиян Дамянов откриха в 19-та минута. Голът отбеляза Радослав Захариев, а извеждащото подаване бе на Борислав Рупанов. Седем минути по-късно се разписа Димитър Иванов, а асистенцията бе на Мартин Тодорски. Първото полувреме завърши при този резултат.

"Орлите" направиха преднината си класическа в 70-та минута. Гола вкара Димитър Иванов, а последния пас даде Христо Георгиев. В 75-та минута двамата си размениха ролите. Димитър Иванов намери добре Христо Георгиев, а той отбеляза за 4:0.

Рутинна победа за нашия отбор. Контролирахме топката и мача, не допуснахме сериозни опасности пред нашата врата. Имахме и други ситуации за гол, но и този резултат е достатъчно изразителен, коментира след края на двубоя старши треньорът Илиян Дамянов.