Академия 3 Октомври 2021

Лудогорец U15 със седма поредна победа в Стара Загора

Лудогорец U15 пречупи с 1:0 в Стара Загора местния Берое. Успехът е седми пореден за момчетата на Димчо Ненов в изиграните досега седем кръга в...

Лудогорец U15 пречупи с 1:0 в Стара Загора местния Берое. Успехът е седми пореден за момчетата на Димчо Ненов в изиграните досега седем кръга в първенството на Елитната юношеска група до 15 години.

Двата отбора направиха здрав и оспорван мач, в който нямаше много голови ситуации. Закономерно първото полувреме завърши при нулево реми.

"Орлите" дочакаха момента да нанесат своя удар в 52-та минута. Тогава Наско Янев проби отляво, центрира по тревата, а Кристиян Манушев засече и оплете топката в мрежата. В последните минути на двубоя разградчани можеха да стигнат и до втори гол. Шут на Светослав Тодоров обаче срещна гредата.

Получи се мъжки двубой. Домакините бяха пределно мотивирани, но и ние отговорихме подобаващо на тяхната футболна агресия. Момчетата се справиха с напрежението, възползваха се от най-добрата си възможност и това ни донесе победата. Удовлетворени сме, че побеждаваме във всеки мач. Надявам се в следващите срещи да сме още по-силни и убедителни, заяви след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.