Академия 2 Октомври 2021

Лудогорец U14 надделя с 2:1 над Спартак (Варна)

Лудогорец U14 надделя с 2:1 над Спартак (Варна). Мачът от IV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U14 надделя с 2:1 над Спартак (Варна). Мачът от IV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

"Орлите" поведоха с 2:0 на своите с година по-големи съперници до 15-та минута на срещата. Резултатът откри Боян Иванов в 10-та минута. Той стреля неспасяемо от дистанция. Пет минути по-късно Максим Минков реализира за 2:0, след хубава многоходова комбинация. Почивката дойде при този резултат.

През второто полувреме гостите успяха да върнат един гол в 34-та минута.

Много съм доволен от играта ни през първото полувреме. Стояхме добре на терена и владеехме инициативата. През втората част играта ни загуби ритъм и имам сериозни забележки към представянето на отбора, коментира след края на двубоя старши треньорът Росен Маринов.

U14: Лудогорец - Спартак Варна