Репортаж 20 Март 2021

Лудогорец U19 с два гола и три греди срещу Монтана

Лудогорец U19 победи Монтана с 2:0. Мачът от XXI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U19 победи Монтана с 2:0. Мачът от XXI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19  години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". "Орлите" пропуснаха дузпа, а на три пъти и гредите помогнаха на съперника.

Момчетата на Захари Сираков откриха в 33-та минута. Голът реализира Енис Ерол, след асистенция на Хидает Хюсеин. Разградчани създадоха много голови ситуации и на два пъти техни удари срещнаха гредите. Първото полувреме завърши при този резултат.

През второто "орлите" продължиха да доминират. Удариха греда, а в 62-та минута получиха правото да изпълнят дузпа. Ударът от бялата точка обаче не бе точен и резултатът остана непроменен. В 80-та минута Калоян Симеонов се разписа за крайното 2:0.

Доволен съм от мача. Доминирахме напълно и този резултат бе най-малкото, с което можеше да спечелим. Ще работим за повече концентрация и точност в завършващата фаза, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

U19: Лудогорец - Монтана 2:0