Академия 8 Февруари 2019

Малките орлета с победа и равен срещу ОФК Белград

Малките таланти от Академията на Лудогорец U13 и U14 записаха победа с 3:0 и нулево равенство в контролни срещи срещу връстниците си от ОФК Белград....

Малките таланти от Академията на Лудогорец U13 и U14 записаха победа с 3:0 и нулево равенство в контролни срещи срещу връстниците си от ОФК Белград. Двубоите се играха в комплекса "Гнездо на орли".

Водените от Тихомир Йосифов деца, родени през 2006 година, не оставиха много шансове на съперника. През първото полувреме те поведоха с 1:0, с гол на Симеон Шишков. През второто с попадения във вратата на съперника се отчетоха Харис Хасан и Джан Ниязи.

Подготвяната от Емил Георгиев формация U14 и гостите от Белград си размениха по едно полувреме. През първото "орлетата" доминираха и създадоха няколко добри ситуации за гол. През второто ОФК игра по-силно и имаше шансове за попадение, които също останаха нереализирани.

Доволни сме от контролите. Бяха много полезни, защото играхме с отбори, представители на една силна школа. От такива международни мачове винаги има какво да се научи, коментираха двамата треньори след последния съдийски сигнал.

U13: Лудогорец -ОФК (Белград) 3:0 | контролна среща