Клуб 7 Февруари 2019

Футболен маратон на клубната база в петък

Три контролни мача ще се изиграят на клубната база на Лудогорец в петък (8 февруари). В 14,00 ч. на първи терен в кампа на Академията...

Три контролни мача ще се изиграят на клубната база на Лудогорец в петък (8 февруари). В 14,00 ч. на първи терен в кампа на Академията представителният отбор излиза срещу Локомотив (ГО). Входът е свободен, като двубоят ще се излъчва пряко по ludogorets.tv. Клубът е предвидил място за привържениците на отбора от Горна Оряховица. Те ще бъдат настанени в сектор "Гости" и ще влизат от специалния вход към трибуната.

Същия ден по обяд две формации от футболната академия на Лудогорец ще имат престижни проверки срещу връстниците си от сръбския ОФК (Белград). В 12,00 ч. започва мачът на тима U13, а в 13,30 ч. - на U14. Срещите ще се играят на изкуствения терен (номер 6) в Спортен център Лудогорец.  

Предстоящи срещи
  • Черно море (Варна)
    Лудогорец
    Петък, 26 Април 2019, 18:15
    Първа лига, 31-ви кръг
    Стадион Тича, Варна
  • Ботев (Гълъбово)
    Лудогорец 2
    Понеделник, 29 Април 2019, 17:00
    Втора лига, 26-ти кръг
    Стадион Енергетик, Гълъбово
  • Берое (Ст. Загора)
    Лудогорец
    Петък, 3 Май 2019, 20:00
    Първа лига, 32-ри кръг
    Стадион Берое, Стара Загора

Класиране Първа лига, 30-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 70
2. ЦСКА-София 65
3. Левски (София) 59
4. Ботев (Пловдив) 47
5. Черно море (Варна) 45
6. Берое (Ст. Загора) 44
Втора осмица
А група
1. Етър (Велико Търново) 47
2. Ботев (Враца) 38
3. Витоша (Бистрица) 31
4. Верея (Ст. Загора) 6
Б група
1. Локомотив (Пловдив) 37
2. Славия (София) 35
3. Септември (София) 29
4. Дунав (Русе) 28

Класиране Втора лига, 25-ти кръг
1. Царско село 2015 67
2. Арда 1924 (Кърджали) 50
3. Монтана 49
4. ЦСКА 1948 (София) 46
5. Литекс (Ловеч) 41
6. Поморие 35
7. Локомотив (Г. Оряховица) 34
8. Локомотив 1929 (София) 32
9. Струмска слава (Радомир) 30
10. Черноморец (Балчик) 30
11. Ботев (Гълъбово) 26
12. Кариана (Ерден) 23
13. Несебър 23
14. Лудогорец 2 22
15. Добруджа 1919 (Добрич) 21
16. Пирин (Благоевград) 21

 
Генерален спонсор
Спонсори