Академия 9 Ноември 2013

Юношите с нова победа в елитната група

Юношите на Лудогорец постигнаха поредна победа в първенството на елитната група до 17 години.

Юношите на Лудогорец постигнаха поредна победа в първенството на елитната група до 17 години. Момчетата на треньора Атанас Димов спечелиха домакинството си срещу Славия с 2:0. Пред 200 зрители на изкуствения терен на базата Спортен център Лудогорец талантите решиха мача още през първото полувреме. Петър Петров откри резултата в 8-ата минута. 2:0 направи Томас Цвятков в 28-ата.

Успехът утвърди Лудогорец на първо място в класирането. Тимът води в класирането пред втория Литекс с 8 точки.

"Имахме тотално превъзходство през първото полувреме. След почивката се забеляза умора у момчетата, тъй като това бе шести мач за тях през последните две седмици", коментира шефът на ДЮШ в Лудогорец Яков Папарков.