Академия 25 Ноември 2023

Лудогорец U14 с двойна класика над Волов (Шумен)

Лудогорец U14 разгроми с 6:0 Волов (Шумен) в мач от първенството на зона Варна за деца. Първото полувреме завърши при резултат 2:0. Резултатът откри...

Резултата откри Георги Денчев в 25-та минута, а Александър Александров удвои в 34-та минута.

След подновяването на играта класиката стана факт в 50-та минута. Точен с второто си попадение в срещата бе Александър Александров. В 64-та Георги Денчев се разписа за 4:0, като и за него това бе втори гол в мача. В 70-та минута Ахмед Манаф вкара за 5:0, а четири минути по-късно Манол Тодоров оформи крайното 6:0.

Момчетата играха дисциплинирано и с много желание. Имахме пълно превъзходство през целия мач и победата ни е заслужена, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на двубоя.