Академия 29 Ноември 2023

Лудогорец III пречупи с 1:0 Фратрия

Лудогорец III пречупи с 1:0 Фратрия (Варна) в мач от XV кръг в първенството на Североизточна Трета лига. Талантите на Шампионите гостуваха за...

Лудогорец III пречупи с 1:0 Фратрия (Варна) в мач от XV кръг в първенството на Североизточна Трета лига. Талантите на Шампионите гостуваха за срещата.

"Орлите" можеха да открият в 28-та минута, когато Петър Кирев излезе сам срещу стража на съперника, но пропусна. Първото полувреме завърши без голове.

Десет минути след подновяването на играта Райан Иванов не успя да реализира след центриране на Кристиян Иванов. Малко по-късно удар на Александър Маринов прелетя над вратата. В 78-та минута Кристиян Николов прати топката в мрежата с шут от около 30 метра и донесе победата на разградчани.

Доволен съм от отбора, макар че, особено през първото полувреме, си пролича, че ни липсва игрова практика. Причината е, че близо месец не бяхме играли официален мач по различни причини. Въпреки това постигнахме заслужена победа срещу добър отбор. Момчетата се бориха здраво и показаха характер. Видя се, че вървим в правилната посока и играчите имат бъдеще, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.