Академия 11 Ноември 2023

Лудогорец U17 с класически успех над Берое

Лудогорец U17 постигна класически успех с 3:0 над Берое в мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на...

Лудогорец U17 постигна класически успех с 3:0 над Берое в мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Мартин Цирков гостуваха в Стара Загора.

Резултатът откри Александър Валеков в 23-та минута. Централният защитник вкара след разбъркване в наказателното поле на съперника.- Асистенцията бе на Станислав Витанов. В 39-та минута Георги Пенев удвои след шут от дъгата пред наказателното поле. При този резултат завърши първото полувреме.

След подновяването на играта удар на Наско Янев срещна гредата. Малко по-късно Филип Гигов излезе сам срещу вратаря на домакините, но стреля край целта. В 73-та минута Елисей Съров прати с глава топката в мрежата за трети път, за да оформи класиката. Последния пас даде Наско Янев.

Много съм доволен от представянето на момчетата и ги поздравявам за силната игра. Това бе един от най-силните ни мачове, трябва винаги да сме на това ниво, коментира старши треньорът Мартин Цирков.