Академия 6 Ноември 2021

Лудогорец III победи с 2:0 Черноломец

Лудогорец III победи с 2:0 Черноломец (Попово) в мач от XI кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на...

Лудогорец III победи с 2:0 Черноломец (Попово) в мач от XI кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли".

Още в 7-та мнута удар на Росен Иванов бе спасен трудно от Димитър Пантев. В 20-та минута Калоян Симеонов стреля опасно, но ударът му не намери очертанията на вратата. Осем минути по-късно отново стражът на Черноломец трябваше да се намесва след удар на Каел Димитров. В 33-та минута обаче Каел Димитров не сбърка и отбеляза за 1:0. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто момчетата на Захари Сираков продължиха да диктуват събитията на терена. В 55-та минута Даниел-Виктор Кънчев реализира за 2:0. Асистенцията бе на Каел Димитров. В 84-та минута влезлият като смяна Емил Кьосов шутира опасно, но край гредата.

Изиграхме отличен мач, в който имахме пълно превъзходство. Можеше да вкараме много повече голове, но и този резултат е добър. Хубаво е, че създадохме достатъчно ситуации, а не допуснахме сериозни положения пред нашата врата, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.

Лудогорец III - Черноломец (Попово) 2:0