Академия 3 Ноември 2021

Лудогорец U19 победи с 4:0 Спартак (Варна)

Лудогорец U19 победи с 4:0 връстниците си от Спартак (Варна). Мачът от IX кръг в програмата на зона Варна се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U19 победи с 4:0 връстниците си от Спартак (Варна). Мачът от IX кръг в програмата на зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Димитър Иванов откри в 3-та минута, след добро подаване на Петко Петков. В 28-та минута Тончо Георгиев удвои, като последния пас даде Йоан Йорданов. В 35-та минута Йоан Йорданов на свой ред се разписа, за да направи преднината класическа. Асистенцията бе на Радослав Захариев. Почивката дойде при този резултат.

През втората част падна още един гол. Димитър Иванов реализира второто си попадение в срещата в 51-та минута. Головият пас даде Христо Господинов.

Момчетата и в този мач продължиха доброто си представяне. Определено се движим във възходяща линия. Доволен съм от старанието и дисциплината, коментира след последния съдийски  сигнал старши треньорът Илиян Дамянов.

U19: Лудогорец - Спартак (Варна) 4:0