Академия 6 Ноември 2021

Лудогорец U16 II победи с 2:0 Черноломец

Лудогорец U16 II победи с 2:0 връстниците си от Черноломец в Попово в мача от VIII кръг на първенството в зона Русе. Момчетата на Пламен Петров...

Момчетата на Пламен Петров откриха в 24-та минута. Юксел Метинов проби по десния фланг и пусна хубав пас по тревата в наказателното поле. Ивайло Стайков засече съобразително за 1:0. Този резултат се запази до почивката.

В 42-та минута отново Ивайло Стайков оформи крайното 2:0. Той прати топката в мрежата с глава, след като засече центриране на Ерай Мехмед от фланга.

Получи се хубав мач, в който имахме пълно превъзходство. Не допуснахме сериозна опасност пред нашата врата, а създадохме ситуации за поне още три попадения, коментира след края на двубоя старши треньорът Пламен Петров.