Академия 18 Април 2021

Лудогорец U17 спечели с 2:0 срещу Спартак в Пловдив

Лудогорец U17 спечели с 2:0 гостуването си на Спартак в Пловдив за мача от XXI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата...

Момчетата на Христо Господинов откриха в 16-та минута на мача. Димитър Иванов бе изведен сам срещу вратаря на съперника и технично пусна топката край него. Този резултат се запази до почивката.

Талантите на Лудогорец удвоиха преднината си в 50-та минута. Голът отбеляза Йоан Йорданов, който напредна по фланга и прати топката в далечния ъгъл.

Получи се спокоен мач, в който водехме играта и контролирахме събитията на терена. Имахме още поне четири добри ситуации да направим резултата по-изразителен, но ги прпопуснахме, коментира старши треньорът Христо Господинов след края на срещата.