Академия 18 Април 2021

Лудогорец U15 с минимална победа над Сините камъни

Лудогорец U15 добави още три точки в актива си след минимална победа с 1:0 над Сините камъни. Мачът от първенството в Eлитната юношеска група до 15...

Лудогорец U15 добави още три точки в актива си след минимална победа с 1:0 над Сините камъни. Мачът от първенството в Eлитната юношеска група до 15 години се игра в Сливен. След победата "орлите" запазиха първото място в класирането на Източната група.

През първото полувреме двата отбора не създадоха много ситуации за гол и почивката дойде при нулево реми. През второто разградчани вдигнаха оборотите.  В 51-та минута Джанер Садетинов отбеляза, след прострелно подаване по тревата на Райън Иванов. До края на срещата отново Садетинов и Филип Гигов пропуснаха добри възможности да направят резултата по-изразителен.

Единствено позитивно от тази среща са трите точки. Теренът бе тежък и не успяхме да покажем нашата игра, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.