Академия 18 Април 2021

Лудогорец U16 с отличен резултат срещу Олимпик (Варна)

Лудогорец U16 показа отлична резултатност срещу връстниците си от Олимпик и ги победи с 6:0. Мачът от първенството в зона Варна се игра на един от...

Лудогорец U16 показа отлична резултатност срещу връстниците си от Олимпик и ги победи с 6:0. Мачът от първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емил Георгиев отбелязаха всичките попадения през първото полувреме. Два пъти се разписа Емил Панов. по веднъж бяха точни Костадин Белалиев, Александър Георгиев, Кристиян Иванов и Стивън Вълчев.

Момчетата играха добре и съм доволен от показаното. Можеше да бъдем малко по-концентрирани пред гола през втората част, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емил Георгиев.

U16: Лудогорец - Олимпик (Варна)