Академия 23 Август 2020

Лудогорец U17 би с 2:0 Берое в Стара Загора

Лудогорец U17 спечели гостуването с 2:0 гостуването си на Берое в Стара Загора за мача от IV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17...

Лудогорец U17 спечели гостуването с 2:0 гостуването си на Берое в Стара Загора за мача от IV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години.

Момчетата на Христо Господинов решиха двубоя още през първото полувреме. Мартин Тодорски откри в 10-та минута. Талантът преодоля защитник и вратаря на домакините, преди да прати топката в опразнената врата. Илиан Грънчаров удвои в 26-та минута. Той бе най-съобразителен и довкара една отбита от стража на заралии топка.

През втората част разградчани продължиха да бъдат по-добрият отбор на терена. Те създадоха четири отлични ситуации за гол, но ги пропуснаха.

Доволен съм, че момчетата се стараха много, бяха дисциплинирани и спазиха тактическите си задачи. След не особено добрите резултати напоследък, представянето им бе на ниво, коментира след края на срещата старши треньорът Христо Господинов.