Академия 23 Август 2020

Лудогорец U15 с четвърта поредна победа

Четвърта поредна победа спечелиха момчетата на Емилиян Петров в IV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. "Орлите" пречупиха с...

Четвърта поредна победа спечелиха момчетата на Емилиян Петров в IV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. "Орлите" пречупиха с 2:0 Берое в Стара Загора и са лидери във временното класиране.

Първото полувреме предложи сравнително равностойна игра, като разградчани владееха повече топката, а домакините предимно се бранеха. Нулевото реми се запази до почивката.

През второто "орлите" вдигнаха оборотите и в 46-та минута откриха резултата. Точен бе Филип Гигов, след асистенция на Виктор Спасов. Само две минути по-късно Християн Еленков направи 2:0 с удар от дистанция.

През първата  част играта ни не се получи по най-добрия начин. През второто обаче имахме категорично превъзходство и взехме своето. Доволен съм от постоянството на отбора и се надявам, че от мач на мач ще изглеждаме все по-добре, коментира след последния съдийски сигнал Емилиян Петров.