Академия 10 Март 2019

Лудогорец U15 загуби с 0:3 от Сепмеври в София

Лудогорец U15 загуби с 0:3 гостуването си на Септември в София за мача от XIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Първото...

Първото полувреме премина при сравнително равнойстойна игра, като момчетата на Христо Господинов пропуснаха три изгодни ситуации за попадение. Септември поведе с 0:1 в 13-та минута, след добре изпълнен пряк свободен удар.

През втората част ситуацията на терена не се промени особено, но "орлите" не съумяха да реализират своите положения, а домакините бяха точни в 50-та и 66-та минута.

Въпреки загубата, срещата бе полезна за нас, защото ни показа върху кои компоненти на играта трябва да работим. С такива двубои срещу сериозни съперници постепенно ще израстваме като отбор, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.

Срещу Септември (София) Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Несин Салим, Димитър Найденов, Александър Занков, Димитър Иванов, Ивайло Гущеров, Янислав Дюлгеров, Радослав Захариев, Иван Аспарухов, Тончо Георгиев, Петков Петков (Георги Янев, Димитър Игнатовски, Мартин Мартинов).