Академия 2 Март 2019

Лудогорец U16 удари Черно море във Варна

Лудогорец U16 взе минимална, но ценна победа с 1:0 над традиционно трудния съперник Черно море във Варна. Двубоят бе отложен през есента и се игра...

Лудогорец U16 взе минимална, но ценна победа с 1:0 над традиционно трудния съперник Черно море във Варна. Двубоят бе отложен през есента и се игра преди старта на надпреварата за пролетния полусезон в зона Варна. С успеха момчетата на Иво Градев дръпнаха на върха в класирането с цели 11 точки.

Единственото попадение за "орлите" отбеляза Димитър Господинов в 65-та минута. Той реализира след хубав пробив по фланга и асистенция на Курай Гьочгелди. Няколко минути преди попадението играч на Черно море бе изгонен с директен червен картон за удар без топка.

Имахме превъзходство през по-голямата част от мача, контролирахме събитията на терена и напълно заслужено спечелихме, коментира след последния съдийски сигнал Иво Градев.

Срещу Черно море (Варна) Лудогорец U16 игра в състав: Мартин Петков, Алекс Маринов, Тодор Петров, Озан Ремзи, Корай Гьочгелди, Юлиян Манолски, Росен Иванов, Георги Недков, Божидар Владимиров, Мартин Керчев, Димитър Господинов (Николай Георгиев, Кристиян Лосков, Румен Георгиев, Даниелс Ахмедов).