Академия 2 Март 2019

Лудогорец U15 разгроми с 5:0 Верея в Стара Загора

Лудогорец U15 постигна разгромна победа над Верея при гостуването в Стара Загора за мача от XVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15...

Лудогорец U15 постигна разгромна победа над Верея при гостуването в Стара Загора за мача от XVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години.

Момчетата на Христо Господинов откриха головата си сметка в 10-та минута чрез Димитър Иванов. Осем минути по-късно Иван Аспарухов реализира за 2:0, като този резултат се запази до почивката.

През втората част преднината стана класическа още в 40-та минута, когато Тончо Георгиев превърна в гол отсъдената дузпа. Петко Петков вкара ма 4:0 в 47-та минута, а влезлият като смяна Радослав Захариев оформи крайното 5:0 в 60-та минута.

Въпреки резултата не съм доволен от показаното. Допуснахме твърде много непредизвикани грешки, а на моменти играхме твръде сковано. Трябва на всяка цена да изчистим тези елементи от представянето си, можем много повече, коментира след края на двубоя Христо Господинов.

Срещу Верея (Стара Загора) Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Ибрям Хабил, Ивайло Гущеров, Димитър Найденов, Симеон Николов, Любослав Маринов, Димитър Иванов, Янислав Дюлгеров, Тончо Георгиев, Иван Аспарухов, Петко Петков    (Димитър Игнатовски, Росен Земеделски, Йоан Йорданов, Радослав Захариев).