Академия 23 Юни 2015

Страхотен Лудогорец U15 разгроми Славия и докосва финала

Лудогорец U15 изигра поредния силен мач и разгроми Славия с 3:0 в първия полуфинал от републиканското първенство. Реваншът е в петък (26 юни) от...

Лудогорец U15 изигра поредния силен мач и разгроми Славия с 3:0 в първия полуфинал от републиканското първенство. Реваншът е в петък (26 юни) от 10,30 ч. в „Овча Купел“.  Пред 300 зрители на стадион „Балканфарма“ в Разград момчетата на Радослав Комитов и Диян Ангелов не оставиха никакви шансове на съперника, като пропуснаха дори по-изразителен успех. Георги Георгиев откри резултата в 3-ата минута. 2:0 направи Хюсеин Хюсеинов в 14-ата, а крайното 3:0 оформи Любослав Златков в 59-ата минута.

„Срещнаха се двата може би най-добри отбори в България на тази възраст. Радостен съм, че взехме този отлична преднина. Имахме доста положения, като можехме да спечелим с по-голям резултат“, заяви треньорът Радослав Комитов.

Съставът на Лудогорец срещу Славия: Дамянов, Славчев, Ангелов, Г. Вълчев, Томов, Кънчев, Ст. Вълчев, Хюсеинов, Стоянов, Митков (Златков, Димитров, Павлов, Марков)