Академия 28 Юли 2014

Лудогорец U21 прави 0:0 с Черно море

Лудогорец U 21 направи 0:0 с Черно море в мач от II кръг на дублиращата група. Двубоят се игра на клубната база Спортен център Лудогорец пред повече...

Лудогорец U 21 направи 0:0 с Черно море в мач от II кръг на дублиращата група. Двубоят се игра на клубната база Спортен център Лудогорец пред повече от 400 зрители. В предния кръг "орлите" разгромиха 5:0 Хасково. В двубоя с "моряците" тимът, воден от Георги Дерменджиев, имаше превъзходство, но така и не съумя да отбележи гол. Най-чистото положение изпусна Преслав Антонов в последната минута. Сблъсъкът на представителните отбори на "Тича" в събота завърши със същия резултат.

Мачът между талантите на Лудогорец и Черно море бе изгледан от целия мъжки отбор на "орлите". По-късно вечерта в понеделник Стойчо Стоев проведе тренировка на "Лудогорец Арена" като част от подготовката за първата среща от III предварителен кръг на Шампионската лига срещу Партизан (Белград) в сряда от 21,00 ч.