Репортаж 16 Май 2021

Лудогорец II загуби от Нефтохимик

Лудогорец II загуби с 1:3 от Нефтохимик. Мачът от XXXIII кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион "Лазур" в Бургас. Разградчани откриха...

Разградчани откриха още в 5-та минута чрез Бранимир Костадинов. До края на първата част резултатът остана непроменен.

Домакините изравниха в 73-та минута от дузпа, изпълнена Мохамед Брахими. В 87-та минута Нефтохимик вкара втори гол. Реализира го Теодор Костов. Крайното 3:1 оформи Момчил Кузманов в добавеното  време на мача.

Правим повече от добър сезон. Днес обаче не бяхме на ниво. Липсваше ни характер, отстъпвахме и в единоборствата, коментира след края на срещата старши треньорът Тодор Живондов.

НЕФТОХИМИК - ЛУДОГОРЕЦ II 3:1

0:1 Бранимир Костадинов (5)

1:1 Мохамед Брахими (73 - дузпа)

2:1 Теодор Костов (87)

3:1 Момчил Кузманов (90+2)