Репортаж 21 Май 2021

Лудогорец II с най-добро класиране във Втора лига

Лудогорец II постигна най-доброто си класиране във Втора лига. След края на сезон 2020/2021 момчетата на Тодор Живондов завършиха на четвърто място в...

Лудогорец  II постигна най-доброто си класиране във Втора лига. След края на сезон 2020/2021 момчетата на Тодор Живондов завършиха на четвърто място. В последния си мач от първенството вторият отбор на Шампионите отстъпи с 1:4 на вече осигурилия си място в елита тим на Локомотив София.

Двубоят на стадион "Гнездо на орли" започна отлично за Лудогорец II. Още в 3-та минута Илкер Будинов реализира за 1:0. В 43-та минута "железничарите" изравниха чрез Владимир Семерджиев. Почивката дойде при този резултат.

През втората част Локомотив отбеляза още три попадения във вратата на Владимир Русанов. На два пъти точен бе Владимир Семерджиев, съответно в 67-та и 74-та минута. Крайният резултат оформи Светослав Диков в 83-та минута.

През втората част вече нямахме сили да поддържаме темпото и нивото, което показвахме през сезона. Загубата обаче не помрачава удовлетворението от цялостното ни представяне. Постигнахме най-доброто класиране, откакто клубът има втори отбор във Втора лига, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ II   -  ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 1:4

1:0 Илкер Будинов (3)

1:1 Владимир Семерджиев (43)

1:2  Владимир Семерджиев (67)

1:3 Владимир Семерджиев (74)

1:4 Светослав Диков (83)

Лудогорец II: Владимир Русанов, Димитър Илиев, Кристиян Райчев, Методий Стефанов, Мартин Русков, Велислав Минков, Цветослав Петров, Хюсеин Кельовлуев, Георги Вълчев, Илкер Будинов, Бранимир Костадинов

Локомотив (София): Цветомир Витков, Педро Силва, Мики Орачев, Диян Иванов, Марио Петков, Матеус Роча, Владимир Семерджиев,  Красимир Милошев, Светослав Диков