Репортаж 16 Май 2021

Лудогорец III разгроми Тополи със 7:2

Лудогорец III разгроми със 7:2 Тополи в мач от първенството на Североизточна Трета лига, игран на стадион "Гнездо на орли". Момчетата на Захари Сираков...

Момчетата на Захари Сираков откриха в 30-та минута чрез Енис Ерол. До почивката не паднаха повече голове и двата отбора се оттеглиха за почивка при този резултат.

Две минути след подновяването на играта Стилиян Спасов реализира за 2:0. В 50-та минута Тодор Петров направи преднината на разградчани класическа. Георги Недков бе точен в 57-та и 73-та минута, за да стане разликата 5:0. Минута по-късно Тополи върна един гол. В 77-та минута Каел Димитров вкара за 6:1. В 83-та минута Божидар Владимиров реализира за 7:1. В 84-та минута гостите оформиха крайното 7:2.

Показахме атакуващ и резултатен футбол, особено през второто полувреме. Резултатът обаче не бива да ни заблуждава. Нямаме основание да летим в облаците. Срещу други съперници щеше ни е далеч по-трудно, коментира след края на мача старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Тополи 7:2