Репортаж 18 Февруари 2018

Лудогорец II загуби с 1:2 от Вихър (Славяново)

Лудогорец II загуби с 1:2 от Вихър (Славяново) последната си контролна среща преди началото на пролетния полусезон във Втора професионална лига....

Гостите откриха рпезултата от дузпа в 35-ата минута и се оттеглиха за почивка с преднина от едно попадение.

През втората част момчетата на Ради Здравков стигнаха до изравняване в 67-ата минута. Точен бе Андриан Димитров, който засече прострелно центриране по земя от фланга. Минута преди края на редовното време, отбраната на "орлите" подцени изпълнение на фал от крилото, топката срещна гредата и футболист на Вихър от упор я прати в мрежата за крайното 1:2.

В предпоследната си контрола, играна на 15 февруари, Лудогорец II разби лидера в Североизточна В група Добруджа (Добрич) с 5:0. Точни за разградчани бяха Томас Цвятков и Денислав Александров от дузпи, Олег Димитров, Преслав Петров и Юнуз Юнуз.

Тази загуба дойде точно навреме, за да осъзнаят момчетата, че ако искат да побеждават, трябва винаги да дават най-доброто от себе си. Днес много неща не се получиха, както трябва. Наяваме се, че в официалните мачове няма да допускаме тези грешки, коментира помощник-треньорът Тодор Живондов.

Срещу Вихър (Славяново) Лудогорец II игра в състав: Васил Симеонов, Преслав Петров, Венцислав Керчев, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Кристиян Китов, Цветослав Петров, Томас Цвятков, Денислав Александров, Мартин Милков (Дамян Дамянов, Иван Великов, Юнуз Юнуз, Андриан Димитров, Мехмед Мехмед, Тихомир Димитров, Атанас Карачоров).