Академия 6 Октомври 2024

Лудогорец U15 направи равен 1:1 със Септември (София)

Елитните „орли“ на Лудогорец U15 записаха равенство 1:1 срещу Септември (София). Мачът се изигра в комплекс „Гнездо на орли“ като част от IX...

Елитните „орли“ на Лудогорец U15 записаха равенство 1:1 срещу Септември (София). Мачът се изигра в комплекс „Гнездо на орли“ като част от IX шампионатен кръг.

Срещата стартира отлично за разградчани, като те пропуснаха да открият резултата по-рано. Изпуснатите три положения за реализация в крайна сметка още в началните минути им костваха и трите точки. В средата на първата част настъпи дезориентация в защитата на Лудогорец и съставът не се представи по най-добрия начин.

През второто полувреме футболистите на Светлин Иванов абсолютно надиграха своя опонент, но и натрупаха куп пропуснати шансове да отбележат. Единственото попадение за домакините реализира  от корнер Витомир Тодоров. Изпуснатите други голови ситуации обаче лишиха тима от Разград от крайната победа.

Поздравявам играчите за демонстрираните характер и  игра в днешния мач. Можем само да съжаляваме за пропуснатата победа, но ако момчетата продължават да играят по този начин, задължително ще сме победители, коментира наставникът на Лудогорец U15 Светлин Иванов.

В следващия кръг на Елитното първенство разградските юноши ще се изправят като гости срещу Спартак (Варна).

U15: Лудогорец - Септември (София) 1:1