Академия 22 Септември 2024

Лудогорец U14 победи с 3:1 Спартак във Варна

Децата на Лудогорец до 14-годишна възраст записаха поредната си шампионатна победа. Този път те надвиха с 3:1 съперниците от Спартак на техен терен...

Децата на Лудогорец до 14-годишна възраст записаха поредната си шампионатна победа. Този път те надвиха с 3:1 съперниците от Спартак на техен терен във Варна.

През първата част точни за своя тим бяха Румен Джепков и Раян Димитров. Последваха още голови ситуации, които обаче останаха нереализирани и малките “орли” не успяха да затворят мача по-рано. Така двата тима се оттеглиха на почивката с два гола аванс за Лудогорец.

В началото на второто полувреме домакините от Варна намалиха изоставането си в резултата след точно изпълнена дузпа. В средата на втората част Александър Димитров оформи крайното 3:1.

“Като цяло сме доволни от представянето на играчите, надиграхме опонента и се представихме по-добре. Има какво още да подобрим”, обясни старши треньорът на Лудогорец U14 Трифон Панев.

В сряда неговите момчета предстои да играят бараж за Купата на БФС в своята възраст. Само четири дни по-късно, в неделя ще приемат Варненския Олимпик в шампионатен мач.