Академия 13 Ноември 2022

Лудогорец U17 победи с 3:1 Черноморец (Бургас)

Лудогорец U17 победи с 3:1 връстниците си от Черноморец (Бургас) в мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата...

Лудогорец U17 победи с 3:1 връстниците си от Черноморец (Бургас) в мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани откриха в 30-та минута чрез Кристиян Николов. В 41-та минута Константин Димитров удвои, а последния пас даде Джанер Садетинов. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто "орлите" стигнаха до класическата преднина в 60-та минута. Разписа се Филип Гигов. Гостите върнаха едно попадение в 78-та минута за крайното 3:1.

Бяхме по-добрият отбор на терена. Момчетата играха дисциплинирано и спазиха тактическите задачи. Заслужена победа за нас, коментира страши треньорът Емилиян Петров след края на двубоя.

U17: Лудогорец - Черноморец (Бургас)