Академия 13 Ноември 2022

Лудогорец U15 срази със 7:0 Звезденбург (Бургас)

Лудогорец U15 срази със 7:0 Звезденбург (Бургас) в мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 13 години. Отличи се Димитър Мрънков,...

Лудогорец U15 срази със 7:0 Звезденбург (Бургас) в мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Отличи се Димитър Мрънков, който реализира хеттрик.

Димитър Мрънков откри с глава в 4-та минута, като засече центриране от корнер. Калоян Божков удвои в 7-та минута. Третия гол вкара Мрънков, който прати топката в мрежата с красив шут от въздуха. При този резултат двата тима се оттеглиха за почивка.

След подновяването на играта Иван Анастасов се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле и отбеляза за 4:0. Димитър Мрънков реализира третия си гол в 46-та минута за 5:0. Деан Осман и Йоан Атанасов оформиха разгрома с попадения съответно в 52-та и 68-та минута.

Доминирахме тотално през големи периоди от срещата. Доволен съм от представянето ни в офанзивната фаза на играта, където показахме много добри неща. Трябва да отдадем заслуженото и на Звезденбург, които играха открито, и в някои ситуации сериозно ни затрудниха, коментира старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.

U15: Лудогорец - Звезденбург