Академия 25 Септември 2021

Лудогорец U13 победи с 4:0 Дунав (Русе) II

Лудогорец U13 победи с 4:0 връстниците си от Дунав (Русе) II в мач от III кръг на първенството в зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в...

Лудогорец U13 победи с 4:0 връстниците си от Дунав (Русе) II в мач от III кръг на първенството в зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Милен Маринов поведоха в 25-та минута. Вратарят на съперника не успя да улови една центрирана топка, а Емил Йорданов се оказа най-съобразителен и отбеляза. Почивката дойде при този резултат.

Отново Емил Йорданов се разписа за 2:0, след като шутира от дистанция в 35-та минута. Единайсет минути по-късно Иван Терзиев засече пас от фланга и направи преднината класическа. Георги Петров оформи крайното 4:0 в 55-та минута, след като отправи точен удар по тревата в далечния ъгъл.

Не съм доволен от изгаждането на нашите атаки. Не установихме достатъчно категоричен контрол върху топката, допуснахме и много технически грешки, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.

U13: Лудогорец - Дунав (Русе) II 4:0