Академия 13 Юни 2021

Лудогорец U17 спечели с 4:0 гостуването си на Ботев (Пловдив)

Лудогорец U17 спечели с 4:0 гостуването си на Ботев (Пловдив) за мача от XXVII кръг, втора фаза, в първа група на първенството в Елитната юношеска...

Лудогорец U17 спечели с 4:0 гостуването си на Ботев (Пловдив) за мача от XXVII кръг, втора фаза, в първа група на първенството в Елитната юношеска група до 17 години.

Момчетата на Христо Господинов реализираха по две попадения в двете полувремена.

Радослав Захариев откри още в 1-та минута, след пас на Мартин Тодорски.  В 41-та минута Петър Кирев намери добре Димитър Иванов и той се разписа за 2:0.

Само три минути след подновяването на играта Георги Янев вкара за 3:0. Асистенцията отново бе на Петър Кирев. В 76-та минута Радослав Захариев отбеляза втория си гол в срещата за крайното 4:0, а последния пас даде Илия Янков.

Доволни сме от убедителната победа. Момчетата играха дисциплинирано и се стараха много през целия мач, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Христо Господинов.