Академия 13 Юни 2021

Лудогорец U15 с убедителна победа над Ботев в Пловдив

Лудогорец U15 спечели с убедителното 5:0 гостуването си на Ботев в Пловдив за мача от XXVII кръг, в първа група, от втора фаза на първенството в...

Лудогорец U15 спечели с убедителното 5:0 гостуването си на Ботев в Пловдив за мача от XXVII кръг, в първа група, от втора фаза на първенството в Елитната юношеска група до 15 години.

Момчетата на Емилиян Петров поведоха в 6-та минута. Филип Гигов отбеляза след пас на Александър Ангелов. В 25-та минута, след центриране от корнер на Константин Димитров, Ивайло Петров скочи най-добре и с глава прати топката в мрежата за 2:0. Първото полувреме завърши при този резултат.

В 51-та минута Райън Иванов намери добре Мартин Станчев и той направи разликата класическа. В 62-та минута Никола Ботев излезе сам срещу вратаря на домакините и го прехвърли технично за 4:0. В 70-та минута от подобна ситуация Райън Иванов финтира стража на "канарчетата" и се разписа за крайното 5:0.

Въпреки категоричния резултат не сме доволни от представянето на отбора. Не показахме тази игра, за която се подготвяме на тренировките и която вече сме демонстрирали в други мачове, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.