Академия 27 Февруари 2021

Лудогорец U17 и U15 победиха Локомотив Горна Оряховица в контроли

Младите таланти на Лудогорец от формациите U17 и U15 победиха в контролни срещи Локомотив (Горна Оряховица). Мачовете се играна на терени в комплекса...

Младите таланти на Лудогорец от формациите U17 и U15 победиха в контролни срещи Локомотив (Горна Оряховица). Мачовете се играна на терени в комплекса "Гнездо на орли".

По-големите, със старши треньор Христо Господинов, разгромиха съперника със 7:0. Отличи се Денис Кехайов, който заби пет гола. През първата част падна само едно попадение, като негов автол бе Петър Кирев. Христо Георгиев направи 2:0. След това в рамките на около 30 минути Кехайов прати пет пъти топката в мрежата.

По-малките, водени от Емилиян Петров,победиха с 3:0. През първата част бяха точни Константин Димитров и Райън Иванов. През втората се разписа Филип Гигов.

Този резултат говори достатъчно сам по себе си. Момчетата показаха до голяма степен стила, който се стремим да изградим на тренировките, заяви Христо Господинов след последния съдийски сигнал.

Влязохме малко по-трудно в срещата, но след първия гол действахме освободено и играта ни се получи. Можем повече и се надявам да го покажем в официалните мачове, коментира Емилиян Петров.