Академия 30 Януари 2021

Лудогорец U19 победи с 4:2 Спартак (Пловдив)

Лудогорец U19 записа трета поредна победа в контролите от зимната подготовка. Момчетата на Захари Сираков победиха с 4:2 състезаващия се в Трета лига...

Лудогорец U19 записа трета поредна победа в контролите от зимната подготовка. Момчетата на Захари Сираков надделяха с 4:2 над състезаващия се в Трета лига състав на Спартак (Пловдив). Отличи се Калоян Симеонов, който записа хеттрик.

"Орлите" откриха в 32-та минута. Голът реализира Калоян Симеонов, след асистенция на Алекс Маринов. Две минути Хидает Хюсеин вкара за 2:0, след добър пас отново на Алекс Маринов. В 44-та Калоян Симеонов оформи класиката, а му асистира Георги Недков.  Почивката дойде при този резултат.

През втората част съперника вкара два гола, съответно в 71-та и 78-та минута. В 87-та минута Калоян Симеонов оформи своя хеттрик, след подаване на Енис Ерол.

През първото полувреме играхме много добре. Осъществихме скоростни атаки и реализирахме хубави голове. В началото на второто направих много смени и малко загубихме ритъм. Всички обаче много се стараха и съм доволен от видяното, заяви след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.