Академия 30 Август 2020

Лудогорец U15 победи и Нефтохимик в Бургас

Лудогорец U15 спечели шестата си поредна победа срещу Нефтохимик в Бургас. Момчетата на Емилиян Петров се наложиха с 1:0 и продължават без грешка...

Лудогорец U15 спечели шестата си поредна победа срещу Нефтохимик в Бургас. Момчетата на Емилиян Петров се наложиха с 1:0 и продължават без грешка след VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години.

Още в първите минути на двубоя разградчани имаха чудесна възможност да открият резултата, но я пропуснаха. В 10-та минута Християн Атанасов реализира за 1:0, след чудесна асистенция на Костадин Димитров. До края на първата част "орлите" създадоха още две добри ситуации, но не успяха да ги завършат точно.

През втората част "орлите" продължиха да бъдат по-добрия отбор на терена, но записаха още три сериозни пропуска.

Доминирахме изцяло през целия мач и съм доволен от победата. Не съм доволен обаче от многобройните пропуски и липсата на концентрация в завършващата фаза на атаката, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на срещата.