Репортаж 30 Август 2020

Лудогорец III срази Доростол (Силистра) с 4:1

Лудогорец III срази с 4:1 Доростол Силистра в мач от IV кръг на първенството в Североизточната трета лига. През първото полувреме падна само едно...

Лудогорец III срази с 4:1 Доростол Силистра в мач от IV кръг на първенството в Североизточната трета лига. Срещата бе излъчена на живо в YouTube канала на клуба.

През първото полувреме падна само едно попадение. Резултатът в полза на "орлите"откри  Станислав Вълчев в 36-та минута.

Началото на второто полувреме даде надежди на Доростол, че може да измъкне нещо от срещата. Ерен Рубил изравни резултата в 53-та минута. Само 7 минути по-късно обаче Мартин Русков реализира за 2:1. Превъзходството на разградчани продължи. Закономерно Каел Димитров отбеляза още два гола във вратата на гостите за крайното 4:1, съответно в 66-та и 81-та минута.

Постигнахме хубава и убедителна победа. Изравнителният гол ни подейства стимулиращо и материализирахме своето превъзходство по достатъчно категоричен начин. Надявам се да се представяме още по-добре в следващите двубои, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.

Лудогорец III - Доростол (Силистра) 4:1