Академия 25 Април 2019

Лудогорец U19 прегази Янтра (Габрово) с резултат 14:0

Мачът от XXIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на стадион "Гнездо на орли". Момчетата на Тодор Живондов влязоха...

Лудогорец U19 прегази Янтра (Габрово) с резултат 14:0. Мачът от XXIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Тодор Живондов влязоха силно в двубоя. Първият гол падна в 5-та минута, а до края на първото полувреме резултатът набъбна до 8:0. Останалите 6 гола домакините вкараха през втората част на двубоя, за да оформят крайното 14:0.

Положителното от този двубой, въпреки видимо по слабия противник е огромното старание и желание за игра, демонстрирано от юношите на Лудогорец. Даден бе шанс и на състезатели, които са с по малко игрови минути, коментира след края на срещата Тодор Живондов.

Срещу Янтра (Габрово) Лудогорец U19 игра в състав: Владимир Русанов, Николай Томов, Василен Марков, Георги Вълчев, Димитър Жеков, Петър Караангелов, Кристиян Кънчев, Велислав Минков,  Георги Стоянов, Владислав Найденов,  Хюсеин Кевлювуев (Никола Ганчев, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев и Станиаслав Вълчев).