Академия 25 Април 2019

Лудогорец U17 победи с 3:0 Черно море

Лудогорец U17 победи с 3:0 Черно море - Варна в домакински мач от XXIV кръг на първенството в Елитнатаюношеска група до 17 години. Момчетата на...

Лудогорец U17 победи с 3:0 Черно море - Варна в домакински мач  от XXIV кръг на първенството в Елитнатаюношеска група до 17 години.

Момчетата на Стефан Славов изиграха отличен мач, като доминираха от самото начало на двубоя.

Първият гол за домакините падна в 6-та минута, а  автор на попадението бе Калоян Симеонов. Вторият гол   реализира Хидает Хюсеин в 28-та минута.

През второто полувреме натискът над Черно море продължи, като 62-та минута се оформи и класическата победа с 3:0. Попадението реализира Даниел-Виктор Кънчев.

Доволен съм от момчетата, от старанието им, от добрата игра и тактическата дисциплинаДоминирахме през целия мач, и победата е напълно заслужена, коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу Черно море, Лудогорец U17 игра в състав: Дамян Христов, Иво Ангелов, Алекс Луканов, АнастасПемперски, Валентин Цветанов, Димитър Михалев, ПетърГеоргиев, Хидает Хюсеин, Георги Николов, СтефанСтатев, Калоян Симеонов (Росен Иванов, Стилиян Спасов, Даниел-Виктор Кънчев и Росен Иванов).