Академия 24 Ноември 2018

Лудогорец U19 разгроми Марек с 4:0

Лудогорец U19 разгроми Марек (Дупница) с 4:0. Двубоят от XIV кръг в първенството на Елитната юношеска група до 19 години се игра на един от терените...

U19: Лудогорец - Марек 4:0

Лудогорец U19 разгроми Марек (Дупница) с 4:0. Двубоят от XIV кръг в първенството на Елитната юношеска група до 19 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Радо Комитов откриха резултата в 19-ата минута чрез Кристиян Кънчев. Пет минути по-късно Светослав Славчев покачи на 2:0. Третото попадение реализира Василен Марков в 31-ата минута. През първата част отлични ситуации за още попадения пропуснаха Георги Бабалиев, Георги Стоянов, Светослав Славчев и Кирил Янакиев.

Единственият гол през втората част, с който бе оформено крайното 4:0, бе реализиран в 73-ата минута, от влезлият като смяна Владислав Найденов. Добри ситуации за попадения се откриха пред Георги Стоянов, Георги Бабалиев, Владислав Минков и Тихомир Димитров, но те не успяха да се разпишат. Светослав Славчев удари и греда.

Изцяло контролирахме мача, а игровите действия преминаха изцяло в половината на гостите. Създадохме много чисти положения, но за жалост реализирахме малка част от тях, от което няма как да съм доволен. Необходимо е да работим за повече концентрация и точност при завършващия удар, коментира след последния съдийски сигнал Радослав Комитов.

Срещу Марек (Дупница) Лудогорец U19 игра в състав: Дамян Дамянов, Светослав Славчев, Тихомир Димитров, Станислав Вълчев, Василен Марков, Николай Томов, Кирил Янакиев, Георги Бабалиев, Петър Караангелов, Георги Стоянов, Кристиян Кънчев (Димитър Жеков, Владислав Найденов, Велислав Минков, Мартин Русков).